Кошаркаши Хајдука победом окончали јесењи део првенства

Кула, 26.12.2018.

Кошаркаши Хајдука су победом окончали јесењи део првенства у Првој српској лиги. Куљани су у 13. колу првенства на гостовању у Футогу победили екипу Футог Тупањац са 68:60, полувреме 36:35 за домаћине. Сусрет су боље отворили домаћини и прву деоницу добили у своју корист са 26:17, но у другој деоници бољи кошаркаши Хајдука и тај део игре решавају у своју корист са 18:10 и на одмор одлазе само са поеном заостатка. У другом полувремену смиренији и прецизнији кошаркаши Хајдука добијају обе четвртине и тако уписују пету узастопну победу. Јесењи део првенства у Првој српској лиги кошаркаши Хајдука су завршили на шестом месту на табели са 7 победа и шест пораза, а пролећни део првенства ће почети 26. јануара наредне године.