Рукометаши Црвенке изгубили на гостовању у Врбасу

Црвенка, 10.10.2019.

Рукометаши Црвенке су синоћ, у сусрету четвртог кола првенства у Супер Б лиги на гостовању у Врбасу изгубили од домаћина Врбас Петрола са 29:23. Врбашани, који су пре сусрета са Црвенком имали убележене три победе, оправдали су улогу фаворита и заслужено славили.

У првом полувремену играло се углавом по систему гол за гол, па је тако у 26. минуту било 10:9 за Врбас Петрол, да би потом Црвенчани направили пар грешака и омогућили Врбасу да на одмор оде са три гола вишка – 12:9. У другом делу рукометаши Врбаса су одржавали ту предност до педестог минута, када је уследила нова серија грешака Црвенке и тада се домаћин одлепљује на пет голова разлике коју је до краја сусрета успео и да увећа.

Најефикаснији у екипи Црвенке био је млади Игњат Нешић који је постигао осам голова. Са освојена два бода рукометаши Црвенке су тренутно осми на табели, а у петом колу првенства, које је на програму 19. октобра рукометаши Црвенке ће угостити екипу Вождовца из Београда.