Футсалери Хајдука наставили успешну серију

Кула, 10.11.2020. - Футсалери Хајдука су наставили успешну серију. Наиме, у осмом колу првенства у Футсал лиги Војводине футсаллери Хајдука су на свом терену у Кули победили Летеће Бајмочане са 6:2, полувреме 2:1 за Хајдук. Био је то четврти узастопни сусрет у којем Куљани освајају бодове. Голове за Хајдук постигли су  Шинка два, те Шевић, Делић, Богићевић и Живко по један. Футсалери Хајдука су тренутно четврти са 10 оосвојених бодова, а у наредном колу су слободни.

Успешни су протеклог викенда били и обојкаши Хајдука који су у четвртом колу првенства у Првој војвођанској лиги као домаћини у Кули победили Младост из Турије са 3:1 у сетовима и једина су екипа у лиги са максималним учинком. У првом сету је играно на разлику и боље су се снашли гости добили сет са 29:27 и повели са 1:0. У другом сету боља игра одбојкаша Хајдука који тај део игре решавају у своју корист са 25:21. У трећем сету се играло поново на разлику, али су овога пута више нерава имали одбојкаши Хајдука и сет добијају са 26:24. Резултатски преокрет је пријао одбојкашима Хајдука који четврти сет добијају са убедљивих 25:13 и тако уписују четврту узастопну победу. Одбојкаши Хајдука воде на табели са 12 освојених бодова, а у наредном колу иду у гсте екипи Дунав Волеј 2 у Нови Сад.