Црвенчани славили на гостовању у Великој Плани

Црвенка, 02.12.2019.

Протекли спортски викенд обележили су рукометаши Црвенке који су у 10. колу првенства у Супер Б лиги на гостовању у Великој Плани победили Мораву са 22:21, полувреме 13:10 за Црвенку. У првих петнаестак минута играло се гол за гол, да би потом рукометаши Црвенке серијом од 4:0 повели са 9:5, а на одмор отишли са три гола вишка. У другом полувремену Црвенчани су одржавали предност од 3 до 5 голова, и када су у 47. минуту повели 21:16 било је јасно да ће бодови на њихов конто. У финишу сусрета домаћин је само пораз учинио прихватљивијим. Најефикансији у екипи Црвенке био је Александар Швељо који је постигао 7 голова, а играч утакмице је био голман Црвенке Немања Рачић. Црвенка је тренутно шеста на табели са 10 бодова, а у наредном, 11. колу првенства дочекује Колубару из Лазаревца.

Наш други суперлигаш Сивац 69 овог викенда је био слободан, тренутно је трећи на табели са 11 освојених бодова, а у наредном колу пред својим навијачима дочекује Врбас Петрол из Врбаса.