Két hittanos diák sikere – Fődíj és első helyezés

Fotó: Szent György plébánia Kúla

ZOMBOR, 2025.07.16. – A Petőfi Brigád Á.I. hittanos diákjai idén is rész vettek a zombori Kármelita Rendház, Gellért atya Viceposztulatúrája és a Szabadkai Egyházmegye Hitoktatási Irodája által meghirdetett Jóakarat minden lélekben című irodalmi és képzőművészeti pályázaton. A több mint 200 beérkezett pályamű közül VALKA MIHÁLY (7.oszt.) ELSŐ helyezést ért el, míg GYINITY EMESE (7. oszt.) elnyerte a FŐDÍJAT – egy zarándoklatot. A díjátadóra június 23-án került sor Zomborban a Szent István király templom udvarában, közvetlenül a msgr. Fazekas Ferenc püspök atya által bemutatott ünnepi szentmise előtt. A szentmise után a gyerekek és a jelenlévő hívek a kármelita rendház udvarában egy barátkozással egybekötött agapén vehettek részt.

Gratulálunk Emesének és Mihálynak a kimagasló eredményhez!

Forrás: Szent György plébánia Kúla

RSS
YouTube
Instagram