Посета председнице општине поводом Дечије недеље

Фото: odzaci.rs

ОЏАЦИ, 09.10.2025. – Поводом обележавања Дечије недеље, председница општине Оџаци Исидора Ђаковић, заједно са својом заменицом Миланом Личином, данас је посетила Предшколску установу „Полетарац“.

На уласку у вртић, председницу и њену заменицу срдачно је дочекала директорка установе Нела Дујић, са којом су разговарале о активностима које се током ове недеље реализују у знак подршке и промоције права детета.

Током посете, председница и њена заменица уручиле су малишанима пригодне поклоне, а деца су са радошћу и знатижељом постављала питања председници, на која је она стрпљиво и са осмехом одговарала.

Посебан тренутак приредила су деца из групице „Слаткиши“, која су председници у знак захвалности уручилa поклон који су сама израдила, што је донело радост и лепе емоције свим присутнима.

Узгред током посете, председница Ђаковић и заменица Личина, у пратњи директорке Дујић, обишле су и објекат вртића, где су се упознале са условима боравка деце и креативним просторима у којима се одвија свакодневни васпитно-образовни рад.

Извор: Q media

Претходни чланакОдржан пријем грађана у општини Оџаци
Следећаи чланакПотписан уговор о финансирању изградње верског објекта у Каравукову